رابطه شاد بودن و آموختن

سلام و باز هم سلام

یه کارشناس توی یه برنامه  می گفت داشتن تجربه جدید در مورد چیزهای مورد علاقه و یا یاد گرفتن چیزی جدید به انسان نشاط میده بعد اومدم به خودم نگاه کردم دیدم خودمم هم اینجوریم  رفته بودم کلاس آبرنگ البته دو جلسه بیشتر وقت نکردم بروم ولی همین دوجلسه خیلی مفید بود و خیلی استفاده بردم  توی این زمان که همه چیز در حال پیشرفته و همه می خوان به نوک قله برسن پس راهی ساده تر از این نمی بینیم که بریم و هر چیزی رو که بلد نیستیم یاد بگیریم بعضی اوقات کسی به یک چیزهایی نیاز داره بعضی ها هم می خوان تا وقتشون رو پر کنند .

روز پنج شنبه به اتفاق هنرجویانم از مرکز فنی و حرفه ای شهرمون بازدید کردم و بچه ها با نوع فعالیت و طریقه ثبت نام در این مرکز آشنا شدند بچه ها از این که این مرکز خدمات رایگان ارایه می داد خوشحال بودند و برای تابستان آینده خودشان برنامه ریزی کردند که از کلاسهای فنی و حرفه ای استفاده کنند و یا به اطلاع خانواده برسونند که اونا هم استفاده کنند.البته تکمیل گزارش به تکلیف جلسه آینده بچه ها اضافه شد .

کلاسهای فنی حرفه ای برای خواهران :

گلیم  و فرش . طراحی فرش   . نقاشی  . عروسک دوزی . خیاطی  شامل شلوار دوزی و لباس شب و عروس و..........

و این رو جالبه بدونین که خیلی از افرادی که در این مرکز گواهینامه در یافت کردن به سمت خوداشتغالی رفتن یا تولیدی زدند و خلاصه کار می کنند.

/ 5 نظر / 22 بازدید
م

شخصی رفت مشهد مقدس - کنارحرم با صفای امام رضا (ع) - شنیده بود هرکس برای اولین بار به ز یارتآمده باشه سه حاجتش برآورده است - لذا عرض کرد: آقاجان حاجت اول :شمارومیخوام. حاجت دوم:شمارمیخوام. حاجت سوم هم شما رو میخوام: گفت:طلب کن زدوست -هرچه ترا آرزوست:: چون همه هستی ازاوست :: گفتمش -ای دوست دوست:: گفت در این کار زار طالب دیدار یار:: گفتمش ای دوست دوست:: گفت که مرد خدا چیست ترا مدعا: از در اهل ولا : گفتمش ای دوست دوست [گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] [گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل]

راز

سلام حالا اون کارشناس کذایی یه حرفی گفته تو چرا اینقدر زود جوگیر میشی؟[نیشخند] ناراحت نشو فقط می خواستم یادآوری کنم اتفاقات ساده, جرقه افکار تازه و جدیده, نویسنده های موفق همیشه بهترین استفاده رو از پیش و پا افتاده ترین مسائل می کنند. موفق باشی و پیروز!

م

سلام خانم گرامی وبلاگ خوبی داری ممنون که به من سرمیزنی.[گل][گل][گل]

م

سلام وبلاگ خوبی داری باز هم به من سربزن [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

م

سلام [گل][گل][گل][گل][گل]