این یادداشت با بقیه فرق داره

افتادگی آموز اگرطالب فیضی                               هرگزنخورد آب زمینی که بلنداست

این یک بیت شعر رو بالای پارچه ای به دیوار عقب سن زده بودند پایین شعر هم نوشته بودند جشن تجلیل از افتخار آفرینان پرسش مهر مطالعه وتحقیق تئاتر هنرهای تجسمی و............چندین مسابقه دیگر و........... 

 با دختر برادرم رفته بودم .مسئولین شورای شهر هم اومده بودندپس از تلاوت قران کریم و پخش سرود ملی  و صحبتهای مقدماتی آقای محمدی مجری برنامه( که خیلی خوب برنامه رو اداره کرد )نوبت به رییس محترم رسید که اولین بار بود زیر منبر ایشان قرار گرفتیم و استفاده بردیم ابتدا در رابطه با آفرینش انسان از نظرعرفا کم کم شروع کرد تارسید به تعقل و حس ادراک انسان وزیباشناسی و هنر وهنرمند خلاصه لابلای صحبتهاش برای اینکه اون کسانی که حرف می زدن ساکتشون کنه از جمعیت و به خصوص دانش آموزان سوالاتی می کرد که تواین یکی هم موفق شدچندین بیت شعر هم از برخوند که به دل نشست یک گروه سرود هم اومد که با مدیریت و تک خوانی آقای نیروزاد که باز هم خیلی خوب بود.

خلاصه مجلس به اونجا کشیده شد نوبت به اهدا لوح تقدیرو جوایز رسیددریافت کنندگان از مدیر گرفته تا معاونین معلمین و دانش آموزان خلاصه همه بودند  تعداد آنقدر زیاد بود که مجری پشت سرهم می خواند و بعدش هم نوبت به مولودی خوانی بود که صدای رسا و حنجره خیلی عالی تشویق حاضران رو دوبرابر کرد و با یک دعا (مضمون دعا این بود:خدایا هر کس از این جمع حاجتی داره که به صلاحشه برآورده به خیر به نما.)

دوباره به اهدای بقیه جوایز پرداختند جایزه ها و تقدیرنامه ها اینقدر زیاد بود که دیگه فرصتی برای کارهای دیگر نگذاشت بیشتر مقام ها هم مربوط به بخش استانی بودند . لابلای این همه جوایز یکیشون هم نصیب ما شد برای شرکت در پرسش مهر ۷ (به قول پرسش مهری ها)نثر ادبی داده بودم اصلا جایزه مهم نیست مهم نفس کاره که بعضی ها خودشونو به زحمت می اندازن و یک کار یک اثر جمعی یا گروهی ارایه میدن و از اون مهم تر که کسی هم هست که اون آثار روببینه و بگه من کارتو دیدم خوب یا بد کم یا زیاد و اینکه یک هنرمند اثرش رو پس از خلق کردن در اختیار مخاطب قرار میده و این مخاطبان هستن که هر کس به فراخور حال و روحیه اش یک برداشت می کنه و از همه مهمتر اینکه موندنیه حتی اگه من تا لحظه ی دیگه نباشم ولی اون چندخطی رو که نوشتم می مونه و این مهمه و بس که هنرمند گرچه نیست ولی اثرش به جا میمونه حتی اگه یک خط نازک روی یک برگ سفید باشه و این مسئولیت هنرمند رو میرسونه که سنگینه!  

/ 4 نظر / 21 بازدید
پریسا

سلام خسته نباشید

متين

سلام استاد اصل مطلب رو نگفتی که چی گرفتی اتفاقا خيلی هم مهمه که بدونيم اما خلاصه کنم بهتون افتخار می کنيم شما هم شانس اوردی که با من رفيقی ها .........

گل رز

سلام. بالاخره اسم اون جايزه نامعلوم بود. حالا هر چی که دادن مبارکتون باشه. نظر دادم نگی نميری.سر بزنی. مطالبتون جالبه. دوستتون دارم.