معلم

باز هم روز معلم رسید و.....................
از اون طرف گوش کنین :
ـ و این که مامان : بابا : به معلمم چی کادو بدهم و...........
ـ نه : این کادو خیلی کمه من می خوام .......براش ببرم ................
حالا از این طرف نگاه کنید:
ـ چی بهت کادو دادن:  بابا شاگرداتو میگم دیگه ؟!
ـ امسال همشون روهم گذاشته بودن و ............گرفتن
ـ  امسال به من  جدا جدا دادن
ـ میدونی به هر حال خوبه باید روز معلم باشه ولی من میگم با کادو دادن به معلم در این روز ارزش معلم میاد پایین به نظر شما این طور نیست ؟
اینها صحبتهای چند روز پیش و چند روز آینده است.  به نظر شما آیا واقعا معلم به کادوی روز معلم نیازمنده و یا اگه به معلمتون کادو ندین چیزی از شما کم میشه ؟!
از اول سال به بچه ها گفته ام که من روز معلم کادو نمی گیرم پس به خودتون زحمت ندین که نمی گیرم مینا می گفت :حتی یه شاخه گل! گفتم :نمی تونم از گل بگذرم البته اگه از تو باغچه حیاط خونتون بچینید می گیرم اونم فقط یه شاخه.
من نظر همکارمو قبول دارم که میگه کادوی روز معلم ارزش معلم رو پایین میاره من که فردا باید ازشون امتحان بگیرم اونم اول وقت بهترین هدیه هم برای من اینه که روز ۹ خردادماه همشون از آزمون کتبی نازکدوزی قبول بشن فقط همین و بس . اونایی هم که هدیه میگیرن به خودشون مربوطه !
باید از خانم صباغ عزیز که نکات ریز خیاطی رو ازش یاد گرفتم تشکر کنم وقتی به بچه ها یاد میدم یاد اون میافتم تغییر رشته داده نظری درس میده .
از خانم مستوفی عزیزم که با هم همکاریم و همیشه به من لطف داره مخصوصا وقتهایی که ازش کمک می خوام خودش میدونه چقدر دوستش دارم اولین کلاسی که اومد درس بده کلاس ما بود اونقدر کمرو بود که با معاون اومد سر کلاس روش نبود معاون معرفیش کرد و رفت .
آقای زالپور که حکم پدر برای خیلی از ماها رو داشت عالمی داشتیم من که خیلی چیزها ازشون یاد گرفتم و افسوس می خورم که خیلی چیزهای زیاد دیگری ازشون یاد نگرفتم جالبه بدونین هدیهایی رو از ما قبول می کرد که حاصل دسترنج خودمون بود هنر دستی! اونم با هزار التماس و خواهش و می گفت چون کار دست خودتون هست قبول می کنم و من و فروزش دوستم خوشحال از این کار بال در می اوردیم
خانم وحید نیا مهربان دوست داشتنی خوب و..........چه روزگاری داشتیم باهم
معلم دینی و قران که یک تابستون رو وقف ما کرد و قرائت صحیح قران رو به ما یاد داد  چون فامیلش رو عوض کرده یادم نیست شاید دوست نداشته باشه فامیل قبلیشو بگم
خلاصه من مخلص همه اونایی هستم که به من چیزی یاد داده اند و به سوالم جواب داده اند

یا حق

/ 7 نظر / 25 بازدید
راز

سلام عزیزم. فقط خواستم بهت بگم روزت مبارک. بدون که به یادت بودم. در ضمن کادو های شاگردات رو قبول کن. دلشون رو نشکن. تو نخواستی خودم بعدا ازت میگیرم.[چشمک] اینقدر این شاگردات رو اذیت نکن. یادت نیست چطور مریض شده بودی؟

رضیه

سلام امروز روز من است. نه برای هدیه های رنگارنگ دل خوشم به رنگین کمان فردای شما. امروز روز من است نه برای گلباران سوسن و یاس همه ی گل های زندگی در دست من است. امروز... تا بدانید روزی که معلم نباشد روز نیست. شب است. تا بدانید دغدغه های هر روز و شبم پوشانیدن جامه ی علم است بر قامت تان که انسانیت فریاد کند... روزت مبارک خاله جونم...

شاهد

جالب بود ولی انصافا جالبه ادم ببینه چی براش کادو اوردن دیگه نگو نه!

ليست وبلاگ‌های به روز شده

سلام، از اينکه «ليست وبلاگ‌های به‌روز شده» را برای معرفی وبلاگ خوبتان به ديگر دوستان انتخاب کرديد متشکريم. بابت تأخير بررسی وبلاگتان عذر می‌خواهم. گرفتاری‌های زندگی (خانوادگی، شغلی و تحصيلی) دليل اصلی اين بدقولی بود. لينک شما به صورت دائم به ليست ما اضافه شد و اميدواريم پس از اين دوستان جديدی از اين طريق با وبلاگ شما آشنا شوند. اين ليست که بيش از چهار سال از عمرش می‌گذرد شامل حدود دوهزار لينک است که بر اساس زمان بروزرسانی (آپديت) وبلاگ‌ها مرتب می‌شود؛ يعنی بعد از هربار نوشتن يادداشت جديد، لينک شما به صدر ليست خواهد آمد و در ليست (آبی) تا بيست و چهار ساعت بصورت پررنگ خواهد ماند.

سعید حاتمی

اين ليست به سه طريق به روز شدن وبلاگ شما را نمايش می‌دهد. روش اول (ليست آبی) استفاده از سيستم پينگ خود ليست به همراه پينگ بلاگرولينگ است که بعد از هربار آپديت وبلاگ، بايد آنرا پينگ کنيد. روش بعدی (ليست صورتی) استفاده از فيد خروجی وبلاگ است که اخيراً اين امکان به سايت اضافه شده. روش سوم (ليست سبز) شامل وبلاگ‌هايی است که در سيستم بلاگرولينگ با موفقيت پينگ شده‌اند! پيشنهاد می‌کنيم برای اعلام به روز شدن وبلاگ، آنرا پينگ نمائيد تا هم در ليست دوستانتان و هم لیست آبی و سبز نمايش داده شود. برای پينگ کردن کافيست بعد از آپديت (به روز رسانی) و نوشتن یادداشت جدید، آدرس وبلاگ خود را در کادر مخصوص پينگ در بالای صفحه اصلی ليست وارد کرده و بر روی دکمه «ارسال پينگ» کليک کنيد تا در عرض چند دقيقه، لينک شما به بالای ليست بيايد و دوستان از يادداشت جديد در وبلاگتان مطلع شوند. شما می‌توانيد با استفاده از فيد خروجی کل وبلاگ‌ها، بدون مراجعه به وبلاگ‌های ديگر، آخرين يادداشت‌های آنها را مطالعه کنيد. بديهی است يادداشت‌های وبلاگ شما هم در آن وجود دارد: http://feeds.feedburner.com/luw

سعید حاتمی

اگر هنوز يادداشت جديدی در وبلاگتان ننوشته‌ايد و می‌خواهيد از وجود وبلاگتان در ليست مطمئن شويد، می‌توانيد با جستجوی نام آن در صفحه کل لينک‌ها، آنرا بيابيد: http://update.1irani.com/indexall.php با تشکر

متین

سلام خانومی[گل][گل][گل] خیلی ماهی(ماه هستی)ماهی نیستی.