خياطي


خیاطی می کنم نه همیشه ولی هر کسی به خیاطی نیاز داره مطمئن باش یه روزی به دردت می خوره

معلم

باز هم روز معلم رسید و.....................
از اون طرف گوش کنین :
ـ و این که مامان : بابا : به معلمم چی کادو بدهم و...........
ـ نه : این کادو خیلی کمه من می خوام .......براش ببرم ................
حالا از این طرف نگاه کنید:
ـ چی بهت کادو دادن:  بابا شاگرداتو میگم دیگه ؟!
ـ امسال همشون روهم گذاشته بودن و ............گرفتن
ـ  امسال به من  جدا جدا دادن
ـ میدونی به هر حال خوبه باید روز معلم باشه ولی من میگم با کادو دادن به معلم در این روز ارزش معلم میاد پایین به نظر شما این طور نیست ؟
اینها صحبتهای چند روز پیش و چند روز آینده است.  به نظر شما آیا واقعا معلم به کادوی روز معلم نیازمنده و یا اگه به معلمتون کادو ندین چیزی از شما کم میشه ؟!
از اول سال به بچه ها گفته ام که من روز معلم کادو نمی گیرم پس به خودتون زحمت ندین که نمی گیرم مینا می گفت :حتی یه شاخه گل! گفتم :نمی تونم از گل بگذرم البته اگه از تو باغچه حیاط خونتون بچینید می گیرم اونم فقط یه شاخه.
من نظر همکارمو قبول دارم که میگه کادوی روز معلم ارزش معلم رو پایین میاره من که فردا باید ازشون امتحان بگیرم اونم اول وقت بهترین هدیه هم برای من اینه که روز ۹ خردادماه همشون از آزمون کتبی نازکدوزی قبول بشن فقط همین و بس . اونایی هم که هدیه میگیرن به خودشون مربوطه !
باید از خانم صباغ عزیز که نکات ریز خیاطی رو ازش یاد گرفتم تشکر کنم وقتی به بچه ها یاد میدم یاد اون میافتم تغییر رشته داده نظری درس میده .
از خانم مستوفی عزیزم که با هم همکاریم و همیشه به من لطف داره مخصوصا وقتهایی که ازش کمک می خوام خودش میدونه چقدر دوستش دارم اولین کلاسی که اومد درس بده کلاس ما بود اونقدر کمرو بود که با معاون اومد سر کلاس روش نبود معاون معرفیش کرد و رفت .
آقای زالپور که حکم پدر برای خیلی از ماها رو داشت عالمی داشتیم من که خیلی چیزها ازشون یاد گرفتم و افسوس می خورم که خیلی چیزهای زیاد دیگری ازشون یاد نگرفتم جالبه بدونین هدیهایی رو از ما قبول می کرد که حاصل دسترنج خودمون بود هنر دستی! اونم با هزار التماس و خواهش و می گفت چون کار دست خودتون هست قبول می کنم و من و فروزش دوستم خوشحال از این کار بال در می اوردیم
خانم وحید نیا مهربان دوست داشتنی خوب و..........چه روزگاری داشتیم باهم
معلم دینی و قران که یک تابستون رو وقف ما کرد و قرائت صحیح قران رو به ما یاد داد  چون فامیلش رو عوض کرده یادم نیست شاید دوست نداشته باشه فامیل قبلیشو بگم
خلاصه من مخلص همه اونایی هستم که به من چیزی یاد داده اند و به سوالم جواب داده اند

یا حق

   + خانم گل - ۱۱:۳٠ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٠ اردیبهشت ۱۳۸٧